•  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Recykling skupionego złomu kolorowego

  Oddany złom kolorowy do jednego z naszych punktów przy ulicy Milczańskiej 31D bądź Pocztowej 5A zostanie przekazany do ponownego przetworzenia i użytku.

 • Skupujemy złom Szczecin

  Prowdzimy skup złomu, pod każdą z różnych postaci. Dokładnie wyceniamy towar i wypłacamy należność.

 • Skup makulatury Szczecin

  Każdy z nas posiada niepotrzebne papiery i makulaturę. Zamiast ją niszczyć i oddawać do spalenia lepiej zadbać o ekologię i oddać do ponownego użytku. Każdy materiał oddany do naszego skupu podlega recyklingowi.

 • Skup żeliwa i staliwa

  W naszych dwóch punktach skupu złomu znajdujących się w Szczecinie przy ulicy Milczańskiej 31D i Pocztowej 5A oddasz każdą ilość staliwa i żeliwa w dowolnej formie.

 • Demontaż konstrukcji metalowych w Szczecinie

  Prowadzimy demontaż konstrukcji metalowych. Prace przeprowadzamy u Klienta, posiadamy profesjonalny sprzęt i wyspecjalizowanych pracowników.

 • Skup aluminium i metali kolorowych

  W naszych domach często zalegają aluminiowe puszki oraz inne odpady wykonane z tego surowca. Skorzystaj z usług skupu złomu i oddaj niepotrzebne materiały do recyklingu.

 • Skupujemy małe i duże uszkodzone AGD

  Każdego rodzaju AGD chętnie od Państwa skupimy. Ocenimy wartość każdego elementu, z którego sprzęt gospodarstwa domowego został zrobiony.

 • Skup stali nierdzewnej pod każdą postacią

  Jeżeli posiadają Państwo stal nierdzewną w jakiejkolwiek postaci chętnie ją skupimy. Stal nierdzewna ma bardzo atrakcyjną cenę, zatem lepiej oddać ją do skupu zamiast wyrzucić do śmieci.

 • Skupujemy miedź, mosiądz, brąz i inne metale kolorowe

  Prowadzimy skup metali kolorowych. Skupimy każdą ilość by przekazać do ponownego przetworzenia i użycia.

 • Skup popularnych surowców wtórnych

  Stal i żelazo to najpopularniejsze surowce w produkcji przemysłowej. Oddane surowce wycenimy uwzględniając kilka ważnych cech metalu.

 • Miedź - metal kolorowy

  Miedź jest istotnym surowcem w produkcji części urządzeń elektronicznych. Ze względu na to, że w urządzeniach jest jej znikoma ilość, jest bardzo cenna. Skupujemy miedź po najlepszych kursach.

Cennik skupu złomu i surowców wtórnych

Cena skupu złomu zależna jest od wielu czynników

Wiele czynników wpływa na cenę skupowanego przez nas złomu. Bierzemy pod uwagę jakość, skład chemiczny oraz aktualne kursy surowców. Czasem cena może się zmienić z dnia na dzień. Wszelkie informacje można uzyskać w punktach skupu złomu bądź pod numerem telefonu w zakładce KONTAKT.

 CENNIK Z DNIA 07.06.2018:

W przypadku większych ilości ceny do negocjacji - proszę dzwonić.    
MATERIAŁ CENA DETAL CENA HURT
Złom stalowy blacha zł/kg zł/kg
Złom stalowy wsadowy zł/kg zł/kg
Złom niewsadowy gruby do cięcia palnikiem zł/kg zł/kg
Złom żeliwa zł/kg zł/kg
Miedź Millbera zł/kg zł/kg
Miedź świecąca zł/kg zł/kg
Miedź niesort zł/kg zł/kg
Miedź pobiał i piecyk zł/kg zł/kg
Mosiądz żółty zł/kg zł/kg
Mosiądz pobiał zł/kg zł/kg
Mosiądz chłodnice zł/kg zł/kg
Brąz zł/kg zł/kg
Aluminium plastyka zł/kg zł/kg
Aluminium odlew zł/kg zł/kg
Aluminium puszka zł/kg zł/kg
Aluminium żaluzje zł/kg zł/kg
Aluminium pokablowe zł/kg zł/kg
Aluminium chłodnice zł/kg zł/kg
Aluminium felgi zł/kg zł/kg
Aluminium profil lakierowany zł/kg zł/kg
Aluminium profil bialy zł/kg zł/kg
Aluminium offset zł/kg zł/kg
Chłodnice Al+CU zł/kg zł/kg
Cynk zł/kg zł/kg
Znal zł/kg zł/kg
Ołów zł/kg zł/kg
Nierdzewka zł/kg zł/kg
Siliniki elektryczne zł/kg zł/kg
Akumulatory zł/kg zł/kg
Kable miedziane zł/kg zł/kg
Makulatura karton zł/kg zł/kg
Makulatura gazeta zł/kg zł/kg
Folia biała zł/kg zł/kg
Płyta główna nowa zl/kg do wyceny
Płyta główna stara zł/kg do wyceny
Karty rozszerzeń (grafika, muzyka, sieciowa) zł/kg do wyceny
Procesory do wyceny do wyceny
Pamięć ram złota  zł/kg do wyceny
Pamięć ram srebrna zł/kg do wyceny
Zasilacze zł/kg  do wyceny
Napędy (FDD, CD, DVD) zł/kg do wyceny
Dyski twarde zł/kg do wyceny
     
 W celu negocjacji cen prosimy o telefon.    

Po atrakcyjnych cenach skupimy złom i inne surowce wtórne

 • Złom stalowy żeliwny
 • Metale kolorowe
 • Makulaturę
 • Elektro-śmieci
 • Tworzywa sztuczne
 • Złom komputerowy

 

 • Prowadzimy skup uszkodzonych urządzeń AGD

  Sprzęt w całości bądź rozebrany na części - dla nas nieważne jaki sprzęt i w jakiej postaci, najważniejsze, by był to sprzęt gospodarstwa domowego.. Dokładnie obejrzymy, ocenimy wartość i wypłacimy należne „parę groszy” za skupowany sprzęt. Dajemy również możliwość wynajęcia kontenera dla firm i osób prywatnych na zbiórkę większej ilości sprzętu gospodarstwa domowego. Oddaj urządzenia AGD, by jego części trafiły do ponownego przetworzenia i użycia.

 • Skup złomu stalowego i żeliwnego w naszych punktach

  Prowadzimy skup złomu stalowego i żeliwnego przy ulicy Milczańskiej 31D w Szczecinie. Oceniamy wartość chemiczną i po najlepszych kursach wykupimy od Państwa każdą ilość złomu. Złom przekazujemy do ponownego użycia, dzięki temu dbamy o środowisko i o otoczenie w którym wszyscy mieszkamy. Przyjmujemy każdej wielkości materiał. Użyczamy kontener na zbiórkę większej ilości materiału, większe elementy tniemy na mniejsze części i przewozimy do swojego punktu skupu. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

 • Skup metali kolorowych

  Skupujemy metale kolorowe, różnego rodzaju, różnej podkategorii. Najważniejsze dla nas, by zebrany materiał przekazać do ponownej obróbki i użycia. Skupujemy między innymi następujące metale: miedź, mosiądz, brąz, aluminium, ołów, cynk. Na miejscu skupu metali w Szczecinie dowiesz się o rodzaju i wartości oddawanego materiału. Zapraszamy firmy jak i osoby prywatne do współpracy. Posiadamy kontener, który możemy użyczyć na potrzeby zebrania większej ilości materiału celem zabrania go do naszego punktu. Istnieje możliwość zlecenia demontażu konstrukcji stalowych i ich wywozu do skupu. Po więcej informacji zapraszamy do naszych punktów skupów.

 • Skup złomu szeroka oferta usług

  Przedmioty użytkowe, bez względu na to z jakiego surowca są wykonane, z biegiem czasu ulegają zniszczeniu. Z korzyścią dla wszystkich będzie oddanie ich do profesjonalnego skupu przyjmującego elektorśmieci. Skup złomu w Szczecinie prócz zużytych pralek, telewizorów czy lodówek skupuje także złom żeliwny i metale kolorowe. Przyjmujemy również tworzywa sztuczne, złom komputerowy oraz makulaturę. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i transportem, co pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Działamy na rynku od 2006 roku i przez ten czas udało nam się nabyć cennego doświadczenia, które przekłada się na fachową obsługę i korzystne warunki współpracy.

 • Oddaj niepotrzebne części do skup złomu komputerowego

  Skupujemy następujące części komputerowe: płyty główne, pamięci RAM, karty graficzne, karty muzyczne, procesory i inne. Skupujemy części od laptopów jak i od stacji stacjonarnych. Każdy nabyty przez nas sprzęt segregujemy, rozdzielamy na poszczególne części i przekazujemy do ponownej obróbki. Takie działania pozwalają na ponowne przetworzenie sprzętu i stworzenie nowych urządzeń komputerowych. Skup złomu komputerowego w Szczecinie odbierze od Państwa każdą ilość niepotrzebnego sprzętu.

 • Skup złomu Milczańska zaprasza do współpracy

  Każdy z nas może przyczynić się do ochrony przyrody. poprzez segregację odpadów czy nie zaśmiecanie wód i lasów. Wiele z surowców przyjmowanych jest w skupach złomu. Tak jest w np. przypadku elektrośmieci czyli zużytych pralek czy telewizorów.  Równie pożądane są tworzywa sztuczne, złom komputerowy oraz makulatura w postaci książek, gazet, tektury. Skup złomu na Milczańskiej w Szczecinie oprócz wyżej wspomnianych tworzyw przyjmuje także metale kolorowe, a wśród nich m.in. miedź, mosiądz i aluminium. Dodatkowo prowadzimy skup złomu stalowego i żeliwnego.

 • Nie zaśmiecaj środowiska - odwiedź skup plastiku

  Na każdym kroku można spotkać śmieci, czy to w lesie, w parku, na trawniku, bądź na chodniku. Często ludzie nie zdają sobie sprawy jak zanieczyszczają środowisko pozostawiając po sobie śmieci plastikowe, a przecież najlepszym sposobem jest zbieranie i sortowanie, a następnie oddawanie plastiku do profesjonalnych punktów skupu. Każde tworzywo sztuczne można ponownie przetworzyć do innej postaci. Dobrze składowane nie zagrażają środowisku, a ponowne ich użycie to ważne działanie pro-ekologiczne. Skup złomu w Szczecinie przy ulicy Milczańskiej 31D prowadzi skup butelek plastikowych, nakrętek, kanistrów, beczek i innych elementów stworzonych z polimeru.

 • Skup makulatury w dwóch punktach w Szczecinie

  Stare podręczniki szkolne, ścinki papierowe, stare zeszyty, teczki tekturowe i wiele innych przedmiotów stworzonych z papieru nadaje się na recykling. Zanim spalisz niepotrzebne rzeczy z papieru pomyśl o środowisku i ponownym użyciu tego surowca. Im więcej makulatury odzyskamy tym mniej drzew zostanie wyciętych na potrzeby produkcji papieru. Nie marnuj bezmyślnie przedmiotów papierowych, najlepszym rozwiązaniem będzie zbiórka i oddanie wszystkiego do skupu makulatury mieszczącej się na Milczańskiej 31D. Do większych ilości surowca papierowego proponujemy podstawienie naszego kontenera. Zapełniony poejmnik wywieziemy własnym transportem do skupu.

Przyjmujemy do ponownego przetworzenia elektrośmieci, złom stalowy, złom żeliwny, metale kolorowe, makulaturę, tworzywa sztuczne i wiele innych. Dbamy o środowisko i o lepsze życie wszystkich ludzi.

dol 2

Pomagamy pozbyć się niepotrzebnych urządzeń AGD i złomu. Posiadamy własny kontener do zbiórki.

Punkt skupu ul. Milczańska

SKUP ZŁOMU MILCZAŃSKA
ul. Milczańska 31d
70-107 Szczecin
(za halą przemysłową obok TESCO)
pon. - piątek: 08.00 - 18.00
sobota: 08.00 - 15.00
niedziela: nieczynne
dojazd: tutaj mapka